בלוג

איזה אוכל מוכן מתאים לאיזה אירוע ואיך תבחרו – קייטרינג של אוכל מוכן איכותי וטעים

בתכנון אירוע מכל סוג שהוא, האוכל מהווה מוטיב מרכזי. הוא הרבה מעבר לרק לספק מענה לצורך. באירועים מכל סוג שהוא אוכל מעורר ציפיה בקרב האורחים שלנו, זה משהו שהם מחכים לו. בנוסף, אוכל מייצר אווירה, אינטרקציות בין אנשים והוא מכתיב את התחושות והרגשות. איך? הנה דוגמא… 

נניח שאתם מגיעים לאירוע שאתם מחוייבים להגיע. אתם אחרי יום עמוס, מטורף, יום שבו לא נחתם אפילו דקה. מיהרתם לצאת ולהפתעתכם עמדתם שעה בפקקים וגם חיפשתם חניה במשך 20 דקות. סף העצבים שלכם עבר את עצמו מזמן וכבר בראש אתם מתכננים להגיע, לומר שלום וללכת די מהר. להפתעתכם הקייטרינג שנבחר פשוט מופלא והאוכל כל כך טעים. כבר שכחתם מה עברתם באותו יום, פגשתם מישהו נחמד לשוחח איתו והזמן פשוט עובר לכם בכייף. זה מה שאוכל עושה. הוא מנחם אותנו, הוא מרגש אותנו, מסעיר וגם גורם לנו לשמוח שזה הכי הכי חשוב. בטח באירועים. השאלה היא איך יודעים כיצד לבחור את האוכל הנכון לאירוע הנכון? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם!

בוקר או צהריים? אוכל קליל ומגוון

אם האירוע שלכם מתקיים בשעות הבוקר או הצהריים, אנו ממליצים לכם לבחור במנות יחסית קלילות. באירועים כאלה כמו למשל ימי הולדת, מסיבות, הרמות כוסית, אירועי גיבוש לחברות או קבוצות ניתן לשלב מנות כמו סלטים טריים, מנות אנטיפסטי, מטוגנים לסוגיהם השונים, מאפים ולחמים. לעומת זאת, אם האירוע שלכם יותר רשמי ומתקיים בערב, תוכלו ללכת על תפריט קצת יותר יוקרתי כמו למשל מנות בשריות ומנות דגים. דבר נוסף שחשוב הוא לראות שסגנון האוכל שמוגש מתאים לאירוע עצמו. אם למשל אתם מפיקים אירוע חברה או כנס עם הרצאות וסדנאות, המטרה שלכם היא שהאורחים יישארו עירניים לאורך כל האירוע ולכן בחרו אוכל קליל. 

איך בוחרים קייטרינג לאירוע?

בהיותנו בוחרים קייטרינג לאירוע עלינו לשים דגש על כמה קריטריונים. למשל, בדקו האם חברת הקייטרינג בכלל זמינה ביום שבו האירוע שלכם מתקיים. בנוסף, בדקו שאתם מתחברים לקונספט, לסגנון האוכל ולתפריט. כדאי לבדוק גם את המחירים כמובן ולראות שיש התאמה בין התקציב לבין הקייטרינג עצמו. שימו לב שאתם מסונכרנים מבחינת מיקום וזמנים, שבחרתם יחד את סגנון ההגשה ורק אז הגיעו להחלטה.

 
מחפשים קייטרינג לאירוע שלכם? אנחנו בברכה משולשת מתמחים בהכנות אוכל מעולה, טרי ואיכותי לכל אירוע ולכל סדר גודל. תוכלו להתרשם מהתפריט שלנו באתר ולהנות מהזמנה אינטואטיבית ונוחה עד לפתח האירוע. הכל מוכן בסמוך לאירוע עם דגש על חומרי הגלם האיכותיים ביותר. נשמח לסייע לכם בבחירת המנות ולענות לכם על כל שאלה. אנו מתמחים בכל סוגי האירועים עסקיים ופרטיים גם יחד.