בלוג

מה הקסם של אוכל ביתי?

אחרי כל השבוע שאילתרנו ארוחות, מיהרנו בין פגישה לפגישה, חטפנו איזה כריך, נשנשנו משהו קטן בערבים סוף סוך לשבת לאכול ארוחה מסודרת של אוכל ביתי. כולנו עובדים די קשה, נמצאים המון שעות מחוץ לבית ולא תמיד יוצא לנו לאכול ארוחות מסודרות ובטח שלא יוצא לנו כל יום לאכול אוכל מבושל, אוכל ביתי.

בסופי שבוע, זה הזמן להתענג על הקסם של האוכל הביתי. אוכל טעים, מזין, בריא, אוכל של בית. אוכל ביתי הוא דבר קסום משום שהוא מהווה הרבה יותר מאשר סתם אוכל. זו חוויה שלמה. חוויה קולינרית, חוויה משפחתית, חוויה של בית.

אוכל מייצר זכרונות. לכל אחד ואחת מאיתנו יש זכרונות כאלה ואחרים שזה נוגע לאוכל. זכרונות מבית הוריו, זכרנות מהבית של סבא וסבתא, זכרונות של הריח בכל יום שיש. 

הקסם של אוכל ביתי

תהליך הבישול שונה וייחודי בכל משפחה

הקניות שאנחנו עושים במקומות שאנחנו אוהבים ליד הבית כדי לרכוש את המצרכים לארוחה, ההכנות שנעשות בקפידה רבה לפי ההרגלים שלנו, הקיצוצים, הריחות של האידוי והתבלינים שמתווספים לכל תבשיל בזמן המדויק והמתאים להם כדי ליצור טעם ייחודי ויוצא דופן….

אוכל מחבר את כל המשפחה ביחד, הוא מייצר בבית אווירה של חמימות, של משפחתיות והוא מכנס את כולם סביב שולחן אחד, שולחן של חוויות.

אוכל זה מסורת, אוכל זה עדה, אוכל זה שורשים ומקורות, אוכל זה טעמים שנשארים מגיל הילדות ועד הזקנה. 

בכל משפחה יש את המתכונים האלה שעוברים מדור לדור ופשוט אי אפשר בלעדיהם. במשפחה אחת זה הממלואים המדהימים שפשוט אי אפשר לעמוד בפניהם, במשפחהה אחרת זה הקובה מכל הסוגים, משפחה נוספת עם מתכון צלי שכל השכונה כבר מכירה ויש את אלה שאצלהם הקטע הוא הקינוחים.

זה כיף כל כך לראות את הילדים וגם את הנכדים מתיישבים ביום שישי בערב מול השולחן, מתענגים על כל ביס, נהנים מהריחות, מנגבים עם החלה של יום שישי את הרטבים… זה פשוט תענוג!  

אין לכם זמן לבשל אוכל ביתי?

מפיקים אירוע ומחפשים אוכל ביתי ברמה הכי גבוהה שיש?  אצלנו בברכה משולשת תקבלו את בול מה שאתם מחפשים.

מאכלי עדות, מאפים ולחמים, אוכל טבעוני, סלטים מכל הסוגים – הכל טרי, איכותי, מעורר תיאבון ועשוי עם המון אהבה ותשוקה גם לאירוח וגם לאוכל ביתי טוב. כזה שאי אפשר בלעדיו. קובות, ממולאים, דגים מסוגים שונים, צלי בשר, קטגוריית מזווה עם שתיה, יינות מעולים שישדרגו לכם כל ארוחה, קינוחים ועוד.

האוכל שלנו מתאים לכל סוגי האירועים בין אם זו ארוחת שיש חגיגית, יום הולדת, חג או אירוע עסקי.

כל שנותר לכם הוא פשוט לבחור את המנות שכולם אוהבים לפי כמות הסועדים והאוכל בדרך אליכם בדיוק בזמן.