בלוג

לבלות את כל השישי במטבח? יש משלוח קייטרינג לשבת!

אנחנו אמנם לא מכירים, אך מנחשים כי בכל יום ראשון אתם מתחילים את הספירה לאחור לחופשת סוף השבוע. ואז, כשמגיע יום שישי, אתם מבינים כי אין לכם באמת זמן למנוחה: הזמן קצר והמלאכה מרובה.

אנחנו בברכה משולשת, מזמינים אתכם להתפנק בסוף השבוע שלכם עם משלוח קייטרינג לשבת! קניות, הכנות ובישולים של שעות – את כלו אנו יכולים לחסוך מכם. 

אתם לא צריכים להיות אמני מטבח בכדי לקצור מחמאות. מה אתם כן צריכים? להזמין מאיתנו את ארוחת השבת שלכם! התפריט שלנו עשיר ומגוון, כך שתוכלו להרכיב ארוחה המבוססת על הטעמים האהובים על בני המשפחה.

אז מה מחכה לכם בתפריט? בשרים, דגים, סלטים, קובות, ממולאים, תוספות, מאפים, קינוחים ועוד. 

במקום לבלות את כל השישי במטבח תזמינו קייטרינג לשבת!

אוהבים לארח אבל פחות אוהבים לבשל? משלוח קייטרינג לשבת!

ישנם המון אנשים שאוהבים לפתוח את דלת ביתם ולארח. עם זאת, אירוח כיד המלך מותנה בהכנות רבות –  מקניות ועד בישולים.

על ארוחת שישי עם כמה בני משפחה, נדרשת השקעה של מספר שעות.

רק המחשבה על ההכנות הרבות מעייפת אתכם ופוגעת במוטיבציה שלכם לארח? לא רק שאנחנו מבינים אתכם, אלא שגם יש לנו את הפתרון בעבורכם: משלוח קייטרינג לשבת! האוכל שאנו שולחים אליכם מגיע קר, זאת בכדי להבטיח את טריותו.

הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות לקראת האירוח: לחמם את האוכל המוכן (ניתן לחמם את כלי הפלסטיק הנשלחים אליכם במיקרוגל), להעביר לכלי הגשה ולאחל לאורחים שלכם בתיאבון. 

חישוב כמויות לארוחת שישי – טיפים מאיתנו

כמארחים, קל וחומר שבארוחת שבת, אתם רוצים להבטיח שפע על השולחן. פעמים רבות, לקוחותינו מבקשים להתייעץ איתנו על כמות המזון המומלצת (לפני מנות / משקל) עבור כל אורח.

אנו נשמח להמליץ לכם על כמויות ספציפיות לארוחה שאתם עתידים לארח. לרוב, הנתון העיקרי עליו נבסס את המלצותינו הוא מספר הסועדים המבוגרים ומספר הילדים.

בכל מקרה, ישנו טיפ זהב שאנו ממליצים לכל אחד לאמץ כשהוא מארח: תמיד כדאי להזמין מנות אקסטרה, ולא מנה לכל אורח. מדוע? משום שתמיד ישנו הסיכוי שאורח שנהנה מהמנה יבקש תוספת. ל

דוגמא: נניח ויש לכם 10 סועדים, הרי שכדאי להזמין 12 מנות דג / בשר. כך גם עם מנות הביניים, התוספות, הסלטים והקינוחים.

במידה ויישאר לכם אוכל, תוכלו ליהנות ממנו במהלך השבוע.

במקום לבשל ארוחה, למה שלא תזמינו אותה?

על אירוח בני המשפחה והחברים לארוחת שבת, אתם צריכים לעבוד (ואם לדייק: לעבוד קשה). אנחנו מאמינים ויודעים שאירוח לא צריך להיות נטל.

עם שירות אוכל מוכן לשבת, תוכלו לתעל את הזמן הפנוי שלכם בשישי לשתיית קפה עם חברים, פעילות גופנית, סידורים או פשוט – מנוחה.

לפרטים נוספים אודות משלוח קייטרינג לשבת, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע – 03-9446600