בלוג

סלטים מוכנים שמשדרגים כל אירוע

אחד המדדים החשובים ביותר להצלחתו של כל אירוע הוא טיב המזון אשר מוגש בו. בין שחוגגים בבית או בפיקניק מחוצה לו, אחת האופציות החשובות והמוצלחות ביותר היא הבאת סלטים מוכנים שלנו. המוצרים האיכותיים הללו משדרגים כל ארוחה ומשפיעים מאד על הצלחת האירוע כולו.

סלטים כתוספת לכל ארוחה 

הימצאותם של סלטים על השולחן בארוחה בשרית וחגיגית  היא חשובה ביותר, אי אפשר לאכול קבבים וסטיקים על האש בלי ליהנות מחומוס, טחינה, חצילים, מטבוחה והמון סלטים נוספים. הסלטים מוסיפים את הפאן הפיקנטי לכל ארוחה ורבים מהאורחים נהנים מאד ממגוון הסלטים הגדו,ל אשר מוצעים באולם המכירות שלנו.

גם בארוחות חלביות אשר מושתתות על סוגי גבינות, ירקות ומאפים שונים, אוהבים מאד המשתתפים לשלב זאת עם סלטים מעניינים אשר הוכנו מירקות טריים, כמו מלפפונים, עגבניות, פטריות, כרוב ועוד.

שפע הווריאציות שאנו מציעים, סלטים מתובלים בשפע של סגנונות מרחבי העולם, במגוון צבעים ומרקמים הופכים כל שולחן לחגיגי במיוחד.

האירוח שלנו 

הסלטים הייחודיים בעלי הטעמים הנפלאים משתלבים מאד בכל ארוחה, הלקוחות מספרים לנו שמיד עם הגשת הסלטים, המשתתפים טועמים מהשפע המוצע להם והם נהנים מכל ביס. השפים שלנו טרחו רבות כדי להכין מתכון בטעם מנצח לכל אחד מסוגי הסלטים כך שיהיה טעים לכל חייך, יש איזון טעמים כך שקיימים סלטים פיקנטיים, חריפים, חמוצים ואף מתוקים.

לא אחת המארחים מניחים כמה קעריות עם סלטים אסתטיים במיקומים שונים על השולחן וכך יש אפשרות לכל האורחים לטעום מכל סוגי המטעמים.

סלטים במקרר הביתי 

הסלטים הם תוספות קבועות בארוחות הביתיות, תמיד כיף להוסיף למאכלים גם טחינה, חומוס, סלסה פיקנטית, סלק טעים או סלטי כרוב שונים. כל מי שרעב בין הארוחות נהנה מפיתה עם סלטים מסוימים, הילדים נהנים מארוחות בבי הספר אשר כוללות חומוס, טחינה או כל סלט אחר אשר אהוב עליהם. 

היצע נרחב של סלטים 

באולם המכירה שלנו, אפשר לרכוש עשרות סלטים מובחרים וטריים אשר הוכנו תוך הקפדה חמורה על ניקיון ועל היגיינה הן במטבח והן של כל אחד ואחד מהעובדים. כל לקוח אשר מגיע, בוחר לרכוש קופסאות קטנות או גדולות מהמוצרים האהובים עליו.

שירותי קייטרינג הכוללים סלטים 

אנו מציעים שירותי קייטרינג לכל סוגי האירועים אשר כוללים את כל סוגי המזון שהמטבח מכין בהתאם להזמנה ובנוסף לכך שפע של סלטים בקופסאות סגורות היטב כך שהתכולה לא תישפך. 

שירותי המשלוחים שלנו למשקי הבית פועלים לאורך כל השנה ומעבירים למשפחות את כל סוגי המאכלים הטעימים לבני הבית עם מבחר סלטים בטעמים מגוונים, בשפע של טקסטורות ומרקמים. 

נשמח לשלוח גם אליכם הביתה את הפריטים המועדפים עליכם עם היצע נרחב של סלטים טריים, מבושלים או מטוגנים בהתאם לכמות ולהזמנה הספציפית שלכם.

כתיבת תגובה