בלוג

חגיגות יום העצמאות בפתח – זה הזמן להזמין קייטרינג בשרי מפנק

אחד החגים האהובים ביותר על הישראלים הוא ללא ספק יום העצמאות. בכל שנה מחדש ניתן לראות ישראלים רבים היוצאים אל מגוון רחב של פרקים, חופים או מדשאות רחבות ידיים, מוציאים את המנגל מהרכב ומתחילים לנפנף. אין ספק כי מדובר בחגיגה של ממש. בין אם מדובר בזמן משפחתי ובין אם מדובר במפגש של חברים כמויות הבשר אשר נאכלות ביום זה מרקיעות שחקים. בשנים האחרונות ניתן לצפות בטרנד חדש שהולך וצובר תאוצה ואף מחליף את המנגל המסורתי והוא הבחירה בקייטרינג. אם בעבר היינו רואים אותו בעיקר באירועים גדולים כיום כל אירוע קטן הוא סיבה למסיבה וכך גם חגיגות יום עצמאות רבות הפכו להיות מלוות בקייטרינג בשרי מפנק.

קייטרינג בשרי

להזמנת קייטרינג ישנם יתרונות משמעותיים הכוללים לרוב אפשרות להגיע לאירוע ללא כל דרגות לאוכל, בחירה מבין מגוון רחב של מנות שונות וייחודיות וכמובן חוסר התעסקות לאחר האירוע עם ניקיון או סדר. מבין מגוון סוגי הקייטרינג כיום הבולט במיוחד הוא קייטרינג בשרי. קייטרינג בשרי מאפשר לנו ליהנות ממספר רב של סוגי בשרים טעימים, רכים וייחודיים אשר לא בטוח שהיינו זוכים להכין במהלך היום יום שלנו. הבשרים יהיו איכותיים וטריים, ההגשה נאה ומושכת את העין והסלטים אשר יגיעו לצד הבשר יהיו ערבים לחיך וכמובן שגם לקיבה. 

טיפים לבחירת קייטרינג

במידה והחלטתם לחגוג את יום העצמאות שלכם בצורה מעט שונה זה בדיוק הזמן לרכוש קייטרינג איכותי לאירוע. על מנת לבחור את חברת הקייטרינג הנכונה ביותר עבורכם הנה מספר טיפים חשובים:

  • מגוון- אוכל מגוון הוא שם המשחק כאשר מדובר בקייטרינג. חפשו אחר חברה אשר לה היצע רחב מאוד שיאפשר לכם לבחור בדיוק את סוג האוכל אותו אתם אוהבים.
  • היגיינה- כאשר מדובר על אוכל שאינו מיוצר בבית הפרטי שלכם אין לכם כל יכולת להיות במעקב אחר מה שבאמת קורה בתהליך ההכנה. חפשו חברה אשר מקפידה על היגיינה ואסתטיקה על מנת לדעת בוודאות כי מדובר באוכל איכותי.
  • מקצועיות- לא פחות חשוב מהאוכל עצמו היא כמובן רמת המקצועיות של חברת הקייטרינג. בחרו בחברה אשר שמה את הלקוח בראש מעייניה.

קייטרינג ייחודי ליום העצמאות

בשנים האחרונות ניתן לראות שחברות קייטרינג קטנות רבות נכנסו אל השוק והן כובשות את חיינו בסערה. הבחירה בקייטרינג לכל אירוע היא בחירה אשר מאפשרת לנו ראש שקט הן לפני האירוע והן לאחריו. כאשר אנו בוחרים בחברה נכונה אנו יכולים לדעת בוודאות כי האוכל יהיה הדבר עליו כולם ידברו. גם כאשר מדובר באירועים קטנים כמו יום העצמאות אין ספק כי הבחירה בקייטרינג יכולה להקל עלינו. קייטרינג ברכה משולשת הוא קייטרינג בשרי איכותי וטעים שיכול לשדרג את חגיגות העצמאות שלנו בכמה מונים ולהפוך אותן לכאלה שלא נשכח שנים רבות.