בלוג

קייטרינג דגים – דגים טריים ואיכותיים ישירות מהדייג

אם אתם עומדים בפני אירוח ורוצים באמת להרשים את האורחים שלכם אין ספק כי קייטרינג דגים הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אמנם כאשר אנו מדברים על קייטרינג רובנו נוהגים לחשוב כי קייטרינג בשרי או חלבי הן שתי האופציות היחידות אשר עומדות בפנינו אך אין בשנים האחרונות דגים הפכו להיות אחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם הקייטרינג. לדגים יתרונות רבים ביניהם האפשרות לספק עבורנו ארוחה קלילה, שונה, טעימה ונעימה. ניתן לשלב ולהכין אותם במגוון רחב של דרכים והם אינם מונעים מאתנו לסיים גם בקינוח חלבי וטעים. זוהי ללא ספק הבחירה הנכונה.

קייטרינג דגים - דגים טריים ואיכותיים ישירות מהדייג

מתי נבחר בקייטרינג דגים?

אנו נוהגים לאכול דגים במגוון רחב של אירועים בחיינו ואין ספק כי מדובר במנה ראשונה נהדרת. כמובן שהבחירה בקייטרינג דגים נעשית תחילה בשבתות וחגים. מרבית המשפחות בישראל נוהגות לאכול דגים מסוגים שונים בכל ערב שבת וכמובן שגם בכל ערב חג. לדג ישנו תפקיד ייחודי על שולחן השבת שלנו ומשפחות רבות יודעות שאין כל יכולת להעביר את השבת או החג בלעדיו. ישנם מגוון רב של סוגי דגים טריים ואיכותיים אשר יאפשרו לכם לגוון בכל שבת מחדש. בין אם תבחרו בדג ים או דג בריכה מובטחת לכם ארוחה טעימה. הבחירה דווקא בקייטרינג מאפשרת לכם אף להרחיב את המגוון וליהנות בכל ערב שישי מדג ייחודי ושונה.

סוגי דגים

ישנם מגוון רחב של סוגי דגים אשר אנו לא תמיד מודעים לקיומם ורק הבחירה בקייטרינג מאפשרת לנו להיפתח אליהם. לרוב הדגים מחולקים לדגי ים ודגי בריכה. דגי ים הינם דגים אשר גדלים בים באופן טבעי זוהי הסיבה שהבשר שלהם מעט קשה יותר והעלויות שלהם מעט גבוהות יותר. בניגוד לכך דגי בריכה גדלים בבריכות באופן מלאכותי, הבשר שלהם רך יותר ומחירם יהיה נמוך יותר. כל אחד מסוגי הדגים ניתנים להכנה במגוון רב של דרכים וצורות ביניהם בישול, טיגון, אפייה או צלייה. לכל דג ייחודיות משלו, טעם מיוחד וכמובן מרקם. תוכלו להתענג בכל שבת, חג או אירוע על דג שונה בצורת הכנה שונה. 

הבחירה בקייטרינג דגים

אין ספק כי המגוון הרחב אמנם מלהיב אך הוא עלול גם לבלבל אותנו. בחירה נכונה היא בחירה אשר מאפשרת לנו להתנסות בדברים חדשים ועדיין להישאר בגבולות הטעם שלנו. אין ספק כי דווקא כאשר מדובר בדגים חשוב לבחור נכון כיוון הטריות והאיכות של הדג הן קריטיות וחשובות עד מאוד הן עבור הצלחת המנה והן עבור בריאותנו כיוון שדג לא טרי עלול לגרום לנו נזק. זכרו כי דג טרי הוא דג אשר לא עובר זמן רב מהרגע בו הוא יצא מידיו של הדייג ועד הרגע בו הוא הגיע אליכם לצלחת. בברכה משולשת תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של דגים איכותיים, טעימים וכמובן טריים.