בלוג

ברכה משולשת – אוכל ביתי משפחתי לכל אירוע

כאשר מתכננים אירועים משפחתיים או עבור חברים, אחת המחשבות הראשונות היא, איזה מזון יוגש לאורחים.

ההחלטה נובעת מאופיו של האירוע, השעה שבה הוא נערך והקהל שאמור להגיע למסיבה. 

אוכל ביתי משפחתי לכל אירוע 

המטבח המקצועי שלנו ערוך להכנת מאכלים ביתיים שונים עבור כל אירוע. מאחורינו רזומה עשיר של מטעמים שהוכנו לאירועים כמו ברית מילה ובריתות, בר מצווה ובת מצווה, שבת חתן, חתונות, מסיבות רווקים ומסיבות רווקות, ימי הולדת, ימי נישואין ואירועים משמחים רבים נוספים.

כדי לגבש חשיבה ולקבל החלטות לגבי ההזמנה, אנו שמחים תמיד לסייע ללקוחות, כדי לבחור יחד את התבשילים שיהיו המתאימים ביותר לכל אירוע.

רבים מהמארחים מעדיפים אוכל ביתי ומשפחתי המסמל את האותנטיות של הקהל. הם מעוניינים ליהנות מתפריט הכולל את המאכלים האהובים עליהם שמסמלים את כל אחד מהאירועים המשפחתיים הללו.

בחירת תפריט לכל אירוע 

בהתאם למספר המשתתפים שאמורים להגיע, מכינים את התפריט שהוזמן על ידי הלקוחות. המגמה היא להעניק לאורחים היצע נרחב מאד של סוגי מזון. 

  • בתחילת האירוע מגישים מבחר צבעוני של כל הסלטים הייחודיים והטריים, חומוס, טחינה, סוגי כרוב, חצילים, כרובית, סלטים חריפים, חמוצים ומתוקים.
  • שלל מטוגנים כמו לביבות מסוגים שונים של ירקות, פלפל, סיגרים עם בשר או עם תפוחי אמה, כרובית מטוגנת, צ’יפס, לחמניות ועוד.
  • ברוב האירועים מגישים מנות של דגים מתוך המבחר הקיים כמו דניס, סול, סלמון, מושט ואחרים במגוון סוגי בישול, טיגון ואפיה. 
  • המנה העיקרית כוללת כמה סוגי בשר כמו סטיק, פרגית, כבש, מעורב ירושלמי וכו’.
  • תוספות רבות הן אלו המבוססות על ירקות מבושלים כמו אפונה, שעועית צהובה, במיה, ירקות מעורבים, ברוקולי וכו’ והן אלו המבוססות על פחמימות וקטניות כמו אורז, תפוחי אדמה, בורגול, שעועית לבנה ועוד.

העברת האוכל למקום האירוע 

בתום אריזת המזון על פי ההזמנה, מעבירים את התבשילים ואת הסלטים בקופסאות או בקונטיינרים מיוחדים, אשר בתוכם מונחות התבניות וכך הכול נשמר חם עד מועד הגשת המזון לאורחים.

כל המשלוח יוצא למקום האירוע לאחר שבוצעה בקרה על ידי העובדים שלנו, כך שכל המנות שסוכם עליהם בתפריט, אכן הוכנו למשלוח. בהתאם לסיכום הלקוח, המשלוח מגיע במועד שעליו סוכם. 

שביעות הרצון של הלקוחות ושל המשתתפים 

ביום לאחר האירוע אנחנו משוחחים עם הלקוחות, כדי לשמוע את ההתרשמות שלהם ושל המוזמנים מההיצע הקולינרי.

העובדה שהם מזמינים מאכלים נוספים הן עבור ביתם והן עבור האירוע הבא שלהם מעידה עד כמה הם שבעי רצון מאיכות המזון שסופקה לאירוע שלהם.

אם גם אתם אמורים לחגוג בקרוב, נשמח לתת לכם ליווי וייעוץ גסטרונומי, כדי לבחור את המנות הנכונות והמתאימות ביותר הן לסוג האירוע והן להרכב הקהל שאמור להשתתף בחגיגה, להנאה מלאה שלהם.