בלוג

קייטרינג לאירועים

חלק מרכזי בכל אירוע הוא הנושא הקולינרי. בעבר בני הבית היו מכינים את כל המאכלים, דבר שהיה אורך ימים ולילות, הם היו עורכים קניות, נשארים שעות במטבח ולאחר מכן מקפיאים הכול עד מועד האירוע. 

נוצר מצב שהייתה זו טרחה גדולה מאד ומארגני האירוע הגיעו לא אחת לאירוע באפיסת כוחות, לא נהנו ממנו באופן מלא לאור העייפות הרבה שלהם.

קייטרינג יוצא דופן לאירועים

היום השיטה היא הרבה יותר קלה, מזמינים מתוך התפריט שלנו את המאכלים שלדעתכם הם המתאימים ביותר עבור הקהל שהזמנתם לאירוע.

לאור הניסיון רב השנים שלנו, אנו מודעים לטעמם של הישראלים ולכן אנו מכינים הרבה מאד אופציות של רכישת מזון מוכן. מארגני האירוע מזמינים אצלינו את הכמויות הנחוצות שלהם, כדי שהנציגים שלנו יעבירו את המשלוח בשעה שנקבעה לכתובת הרצויה.

המטבח שלנו

השפים והטבחים המיומנים שלנו מכינים סוגים רבים של מאכלים, המבחר הגדול והאיכות חסרת הפשרות מאפשרים ללקוחות לבחור שני סוגים של מנות עיקריות, מנת דגים, שלש סוגי תוספות, שישה סוגי סלטים, חמוצים ולחמניות.

בין המנות העיקריות אפשר לבחור בשר משובח כמו חזה עוף, כרעיים עוף, מפרום תפוח אדמה עם חציל ובשר, קציצות בקר, סטיק פרגית, צלי, שניצל עוף, עוף ברוטב ועוד.

בין מנות הדג אפשר לבחור בכמה אופציות של פילה מושט, אפוי, ברוטב או מטוגן, דג סול מטוגן, נסיכת הנילוס ברוטב פיקנטי, קציצות דגים, סלמון אפוי או ברוטב ועוד. 

התוספות השונות מבוססות על שיטת בישול ואפייה ייחודיות של תפוחי אדמה, אורז והיצע גדול של ירקות מבושלים.

סלטים פיקנטיים, טריים וטעימים כמו כמה סוגי גזר, חצילים, מטבוחה, כרוב, פלפלים, סלק, מקסיקני, חומוס, טחינה, טאבו לה, שומר ועוד.

תיאום המשלוחים לאירועים

במקרים רבים קשה ללקוחות לקבל החלטות לגבי הרכב המזון לאירוע, לכן הנציגים המיומנים שלנו, מסייעים להם ומעדכנים אותם בהתאם לסוג האירוע ולסוג הקהל, מהן האופציות הרצויות. יש הבדל גדול אם מדובר באירוע שרוב הקהל שבו הם אנשים מבוגרים לבין אירוע כמו בר מצווה שיש בו בעיקר בני נוער שאוהבים רק סוגים מסוימים של מאכלים כמו שניצלים וצ’יפס. 

בהתאם לכמות המוזמנים, גילם ודפוסי ההתנהלות אנו משתלים לקלוע לטעמם ולהציע ללקוחות את התפריט האולטימטיבי עבורם. אנשים מבוגרים רבים מעדיפים לאכול באירועים את האוכל המוכר להם זה שנים ולכן חשוב שזה יהיה חלק ממבחר הסלטים, הדגים והמנות העיקריות.

היערכות ליום האירוע

בעת ההזמנה, יש לציין אם אתם מעוניינים שנתאם גם הגעה של מלצרים לאירוע ובהתאם לכמות המוזמנים נקצה את כמות המלצרים.

האוכל והמלצרים יגיעו במועד, הם יתארגנו במקום ולפני הגעת האורחים הם יהיו מוכנים ויקבלו בחיוך את האורחים.

נשמח לפנק גם את האורחים שלכם, דברו אתנו ונסייע לכם להרכיב את התפריט.