בלוג

שירותי הסעדה למוסדות

המזון הוא הדלק שלנו, בלעדיו אנו לא יכולים לתפקד כהלכה ועל אחת כמה וכמה לא לעבוד, לכן, אחד הדברים החשובים עבור ארגונים הוא לדאוג לכך שהעובדים במוסד יאכלו בצורה מסודרת ויספקו לגופם את כל הרכיבים החיוניים. 

על ידי צריכת מזון איכותי ומגוון יהיה העובדים ערניים ונמרצים, ירגישו חזקים ויוכלו לבצע את העבודה בצורה יעילה וטובה.

 בניגוד לכך – במקרה שהארגון יציע לעובדים מזון דל ולא טעים, הדבר ישפיע על כל התחושה במהלך העבודה ויפגע במצבם הגופני של העובדים ובאווירה. במצב זה, יצטרכו העובדים או לדאוג לעצמם ולהכין ארוחות מדי בוקר – דבר שיגזול מהם זמן, או להסתפק במזון שהמקום מציע ולא להיות מרוצים.

מזון איכותי – לספק לעובדים מזון איכותי ולענות על צורך בסיסי

כדי לדאוג לדבר הבסיסי ביותר עבור העובדים – המזון, חשוב לקבל שירות מחברת קייטרינג שמתמחה בשירותי הסעדה למוסדות ומציעה אוכל בריא, טעים ומזין. כמו כן, חשוב לוודא שחברת הקייטרינג מקפידה על היגיינה – מנקה את חומרי הגלם היטב ושומרת על הניקיון והסטריליות בעת ההכנה וכן בהגשה. 

מזון איכותי ומזין חיוני גם עבור ארגונים בהם העובדים מבצעים עבודה פיזית וזקוקים להרבה אנרגיה וגם עבור ארגונים בהם העובדים יושבים במשרדים, שכן יש לזכור שגם עבודה במשרד דורשת מהעובד להשקיע הרבה אנרגיות ולשמור על ריכוז וערנות.

 חשוב מאוד להקפיד לבחור בחברה מקצועית ואמינה שמכינה את הארוחות מחומרי גלם איכותיים וטריים ומציעה מבחר נרחב של מאכלים, לרבות מאכלים שמתאימים לצמחונים, טבעונים, אנשים שרגישים לגלוטן ושומרי כשרות, כך שאף אחד מהעובדים לא יקופח ויישאר רעב במהלך שעות העבודה.

אי אפשר להתעלם מכך – אוכל איכותי, טעים ובריא יוצר תחושה טובה במקום העבודה 

מגוון נרחב של מאכלים יאפשר לכל עובד למצוא את המאכלים שהוא אוהב, כך שכל אחד יוכל ליהנות מהארוחה, להתמלא באנרגיות ולעבוד בצורה טובה.

 מעבר לכך, מוסד שדואג לעובדים שלו ומשקיע בבחירת שירותי ההסעדה גורם לעובדים להרגיש שדואגים להם ושלמקום עבודתם אכפת מהם, עובדה זו כשלעצמה גורמת לעובדים להרגיש טוב יותר בכל יום בו הם מגיעים לעבודה, לחוש מחויבות למקום ולהשקיע במשימות שעליהם לבצע.

מעוניינים להזמין שירותי הסעדה איכותיים? פנו אלינו – אל קייטרינג “ברכה משולשת”

במידה שאתם מעוניינים להזמין שירותי הסעדה למוסד שלכם ולספק לעובדים ארוחות טובות, טעימות ובריאות, אתם מוזמנים לפנות אל חברת הקייטרינג שלנו – “ברכה משולשת“. 

במהלך שנות פעילותינו (מאז שנת 2006), צברנו ניסיון נרחב והגדלנו את היצע המנות בצורה משמעותית.

שירותי הקייטרינג שלנו מתאימים לקהלים מגוונים ומבחר המנות שאנו מציעים מאפשר לכל לקוח לבחור את המנות שעונות על צרכי הסועדים. אנו מציעים ללקוחותינו מעל 150 סוגים של מאכלים, ביניהם: בשרים, סלטים, דגים מלוחים, מטוגנים, קובות, תוספות, מאפים, חמוצים וקינוחים, כאשר ניתן להזמין מאתנו גם צוות מלצרים וציוד.

במידה שאתם מעוניינים להזמין את שירותינו או לקבל מידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך הטלפון או הוואטסאפ. כמו כן, תוכלו לשלוח לנו הודעה דרך הדף העסקי שלנו בפייסבוק ותוכלו למצוא אותנו באינסטגרם. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות מקצועי ואדיב.

כתיבת תגובה