בלוג

סגורים ובבידוד? זה הזמן להתפנק עם אוכל ביתי וחם

מגפת הקורונה שנמשכת כבר זמן רב, מרחיקה אותנו מהחיים הנורמטיביים שהורגלנו  אליהם. הריחוק יוצר במקרים רבים רצון להתפנק ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם.

מאכלים ומטעמים המגיעים במשלוח 

בימים אלה, אחת התחושות הכיפיות היא שמישהו טורח עבורך, מכין לך דברים טעימים ושולח אותם לביתך כשהם חמים ומוכנים לאכילה. לכן, אם אתם מחפשים את מקור השמחה הזה, התשובה היא שהצוותים שלנו מכינים אוכל ביתי וחם, כדי להמתיק לכם את הימים הקשים.

האוכל מגיע לביתכם בדרך מאד פשוטה, אתם נכנסים לאתר האינטרנט שלנו, נחשפים למבחר העצום של המאכלים שהטבחים שלנו מכינים, מציינים אילו מטעמים הם האהובים עליכם ביותר ומהי הכמות שאתם מעוניינים להזמין. אתם קובעים מהו מועד האספקה הנוח לכם, משלמים בקופה והעסקה הסתיימה.

מכאן ואילך, אנחנו נכנסים לתמונה. מכינים לכם בקופסאות אסתטיות את המטעמים שהזמנתם בכמות הנחוצה והשליח יוצא לדרכו כדי לשמח אתכם.

המשלוח בדרך הביתה 

אנחנו מודעים לעובדה שברגע שסגרתם את ההזמנה, אתם כבר רוצים להריח את האוכל הביתי והחם ואתם מכינים סכו”ם, שיהיה מוכן לרגע הגעת השליח. אנחנו עושים כל שאפשר לספק את המוצרים בהתאם ללוח הזמנים שעליו סוכם ומבטיחים לכם שההמתנה היא מאד כדאית.

לאחר מסירת המשלוח, אתם מוזמנים לפתוח בזהירות את הקופסאות האיכותיות ולמזוג לצלחות שלכם ושל כל בני המשפחה את הכמות הרצויה של המוצרים הטעימים. ההרגשה היא נפלאה כיוון שצוות המטבח מכין מעדנים בטיב מעולה ולכן נשאר להתרווח בכיסא ואם נשאר אוכל בקופסאות, לשמור אותו במקרר לארוחה הבאה.

בחירת המתכונים 

צוות השפים של חנות האוכל המוכן בוחן כמה וכמה מתכונים כדי לקבל החלטה מה יהיה המתכון המנצח בכל קטגוריה. המטרה שלנו היא להכין אוכל ביתי וחם  שיהיה הטעים ביותר עבור החך של קהל הלקוחות. זו הסיבה שהלקוחות אוהבים מאד את כל אופציות הבישול שלנו, כיוון שלכל אחת מהן הוקדשה מחשבה רבה ורצון לקלוע לטעמם הקולינרי של מרב הלקוחות.

הכי נוח – אוכל מוכן בבית 

ימי הבידוד והסגר אינם קלים, במיוחד אם מדובר במשפחות צעירות שבהם בני הזוג אמורים לעבוד מהבית וגם לטפל בילדים הקטנים כיוון שגני הילדים ובתי הספר סגורים. די קשה לטפל בכל המכלול ובנוסף לכך בניקיון הבית ובכביסות שאף פעם לא מסתיימות. לכן, המשפחות הללו מחפשות כיצד להקל על חייהן והזמנת אוכל מוכן ליומיים שלושה זו אופציה נפלאה.

כך אין צורך לבשל במטבח את המאכלים שאהובים על כל אחד מהילדים דבר שאורך זמן רב. עורכים את ההזמנה, משלמים והשליח כבר מגיע הביתה.

נשמח לספק לכם באמצעות שליח את המאכלים המעולים שלנו על פי בחירתכם. היכנסו לאתר האינטרנט כדי לראות את ההיצע המרשים, הצבעוני והטרי שממתין לכם.