בלוג

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן

מחפשים קייטרינג לשבת חתן?

שבת חתן לחתן בר המצווה או לחתן החתונה, הוא אירוע משפחתי ומאד מרגש. הקייטרינג שלנו ערוך לאספקת מאכלים ייחודיים לשבת חתן בכל מקום בו מתקיים האירוע, בבית, בגינה או באולם קטן.

היערכות עם קייטרינג לשבת חתן 

ההיערכות לשבת חתן מצריכה הכנות מיוחדות. מדובר בארוחה אחת ביום ששי בערב לקבלת השבת וארוחה נוספת ביום שבת לקראת שעות הצהרים, כאשר שבים מהטקס המרגש בבית הכנסת.

אנו מספקים מזון ייחודי המתאים לשתי הארוחות בהתאם לכמות המוזמנים אשר אמורים להגיע לאירוע זה. לאור הניסיון רב השנים שלנו, דרך אריזת המזון היא נוחה ביותר. מדובר במגשים אשר מניחים על פלטות השבת וכך האוכל מוגש חמים וטעים.

תפריט לארוחות בשישי שבת 

הארוחות המוגשות באירוע שבת חתן הם של אוכל משובח ואנו מציעים מגוון תפריטים אשר מתאימים לכך. המנה הראשונה כוללת בדרך כלל שני סוגי דגים לבחירת האורחים ושפע של סלטים כמו מגוון סלטי חצילים, כרוב, כרובית, גזר, חומוס, טחינה בהיצע גדול של סגנונות אשר אהובים על כל הציבור. 

בשלב השני מגישים את המנה העיקרית, אשר כוללת כמה סוגי בשר כמו עוף, כבש, קציצות בקר ועוד. לצד המנה הבשרית מוגשות תוספות מתוך ההיצע אשר הטבחים מכינים במטבח, סוגים שונים של אורז, תבשילי תפוחי אדמה, ירקות מבושלים כמו אפונה, גזר, שעועית ירוקה ומבחר גדול נוסף. 

בעלי השמחה מכירים את המוזמנים ולכן יהיה להם קל לנתב את התפריט הרצוי על פי ההעדפות הקולינריות של האורחים. הטעמים כוללים מאכלים מתוקים, חריפים, חמוצים ושפע של סגנונות בישול בהתאם לרצון הלקוחות, בסגנון מזרחי, אשכנזי, סגנון משולב ועוד.

האורחים נהנים גם ממטעמים מטוגנים כמו סיגרים הממולאים בבשר או בתפוחי אדמה, פסטלים, אגרולים, כרובית מטוגנת, קציצות ירק ועוד על פי בחירת בעלי האירוע. 

שבת חתן 

כדי להקל על המשפחה, אנו דואגים במקרים רבים להפקת האירוע מתחילתו עד סופו. ההיערכות כוללת אספקת ציוד כמו שולחנות, כיסאות, ציוד נלווה, מערכות אוכל, סכו”ם, מגשים ועוד. צוות הניהול שלנו מפקח על כל האירוע, כך שהאוכל יהיה חם ויוגש במועד באמצעות המלצרים האדיבים שלנו. שירות זה ניתן בנוסף לאספקת המזון בהתאם להזמנה הספציפית.

חגיגת האירוע שלכם עם קייטרינג לשבת חתן

הידע שלנו מיועד לשרת אתכם. לכן לפני כל חגיגה דברו אתנו ותבינו שדברים אשר נראים לכם מורכבים וסבוכים, מבחינתנו הם קלילים וברי ביצוע לאור המיומנות והפתרונות אשר קיימים אצלנו לכל סוגי האירוע, בכל מקום ובכל זמן.

לנו חשוב שהמארחים יהיו מרוצים מההתנהלות ושהאורחים ייצאו שבעים ומאושרים מאיכותו של המזון המצוין, אשר הוגש במהלך השישי שבת.

לסיומו של האירוע המרגש, אנו דואגים לקינוחים, פיצוחים והמון הפתעות אשר יותירו את המשתתפים פעורי פה ומאד נרגשים.

דברו אתנו ונתכנן יחד את אחד האירועים החשובים בחייכם.

כתיבת תגובה