בלוג

ברכה משולשת – שירותי הסעדה למפעלים

מפעלים רבים אשר מעסיקים כמות גדולה של עובדים חותמים אתנו על הסכם של שירותי הסעדה למפעלים על בסיס יומי. על פי ההסכם אנו מעבירים בשעה קבועה בכל יום את המזון המרכיב את ארוחת הצהרים לחדר האוכל במפעל וכך העובדים נהנים מאוכל איכותי וטרי, אשר הוכן תוך הקפדה רבה על נושא הניקיון וההיגיינה.

ההיצע הנרחב של התבשילים 

אחת הסיבות העיקריות שבגללן מפעלים רבים מחליטים להזמין מאתנו קייטרינג למפעלים עבור העובדים שלהם היא לנוכח ההיצע הגדול מאד של סוגי המאכלים הטריים שמכינים השפים והטבחים במטבח המוסדי שלנו מדי יום.

כאשר המבחר של שירותי הסעדה למפעלים הוא כה גדול, יכולים מנהלי המפעל לבחור את המנות שנראות להם כמתאימות ביותר לעובדים במפעל וליצור גיוון אין סופי בסוגי המאכלים המוצעים לעובדים.

היתרונות הגדולים של שירותי הסעדה למפעלים

מפעל שמזמין אוכל מוכן, מוותר בדרך כלל על הצורך בהפעלת מטבח בתוך שטח המפעל. מדובר בחיסכון אדיר של משאבים הכולל עובדים, עלויות של רכישת המזון, חשמל, גז ועוד. בחישוב כלכלי מדובר בהפחתה משמעותית של ההוצאות במפעל למטרה זו.

שיטת העברת התבשילים למפעל

ברוב המקרים, מקבלים עובדי המפעל בכל יום סוגים אחרים של תבשילים כדי לא ליצור מצב בו בכל יום הם מקבלים אוכל זהה. מתוך המבחר הגדול של סוגי המזון שמכינים כל יום במטבח, מחליטים מה יהיה התפריט עבור עובדי המפעל, בכל יום בשבוע.

בהתאם לכך נערכים מראש עם כמויות המזון וחומרי הגלם הרלוונטיים ומכינים מוקדם בבוקר את כל היקף המנות הנדרשות. ישנן שתי אפשרויות לעברת התבשילים למפעל:

  • מיכלים גדולים המכילים כמות גדולה של מזון בכל מיכל ומותאמת לכמות ספציפית של עובדים כמו לדוגמה עבור 20 או 40 עובדים. בהתאם לתפריט, מקבל המפעל כמה קופסאות מכל סוג של מזון כך שהכמות הכללית של הקופסאות על סוגיהן מותאמות לכמות העובדים במפעל. המנות היומיות כוללות שפע של סלטים כמו חומוס, טחינה, חצילים, סלט חריף, סלט ירקות ועוד. בנוסף לכך סוגי בשר שהותאמו ליום זה בשבוע כמו לדוגמה קבבים מזרחים ושוקיים של עוף בתנור. תוספות על פי הסיכום כמו לדוגמה אורז צהוב, שעועית ירוקה ובטטה בשמן זית בתנור. 
  • קופסאות אישיות לכל עובד. בתוך המגשית מקבל העובד את כל סוגי המזון כמו הבשרים התוספות, סלטים ועוד.

שירותי קייטרינג למפעלים עם ברכה משולשת

הפעילות של החברה נמשכת כבר שנים רבות, מאחוריה רזומה עשיר הכולל הרבה מאד לקוחות שמקבלים בכל יום שירותי הסעדה למפעלים, קייטרינג לאירועים וחנות המפעל אשר מוכרת בכל יום ללקוחות סוגים שונים של מזון ובעיקר לקראת סוף השבוע.

גם אתם מוזמנים להצטרף למפעלים הרבים אשר החליטו לייעל את נושא הגשת המזון לעובדים והם עורכים אתנו הסכם הסעדה קבוע. העובדים מרוצים מאד מהטעמים המשובחים של המזון ומאיכותו הגבוהה.