בלוג

שירותי הסעדה לחברות ועסקים

על ידי קבלת שירותי הסעדה מעסק מקצועי שמספק מזון איכותי ומגוון, יהיה ניתן לענות על הצרכים של העובדים ולאפשר להם ליהנות מאוכל טוב בלי להתפשר על אוכל לא בריא שניתן למצוא בשפע בכל מקום בחוץ ובלי “לחטוף” כל מיני מאכלים רק כדי להשביע את הרעב ולהצליח להמשיך לתפקד.

מעבר לכך, כדאי לבחור באוכל ביתי. מזון ביתי יגרום לעובדים להרגיש שגם אם נמצאים בעבודה במשך שעות ארוכות, הם עדיין נהנים מאוכל טעים וביתי, ייתכן שהם לא היו משקיעים בהכנת מזון איכותי שכזה אפילו בביתם.

לאכילת מזון חם וביתי יש השפעה על הנפש, ועובדים שנהנים מארוחות מסודרות במהלך היום ירגישו יותר טוב בעבודתם גם מבחינה נפשית.

דאגה לקיבה של העובדים מובילה לשיפור בעבודה

ניתן להבין שעל ידי אספקת מזון איכותי ומגוון שמשביע את העובדים ומאפשר להם לתפקד בצורה טובה ולהרגיש טוב, ניתן לספק מענה גם לפן הפיזי וגם לפן הנפשי.

כתוצאה מכך, העובדים יהיו נמרצים יותר, יוכלו להפיק את המירב מהעבודה, להיות יעילים וממוקדים והם ירגישו שמקום העבודה דואג להם ואף מאפשר להם לחסוך זמן, שכן הם לא צריכים לדאוג בכל יום להכנת אוכל או לקניית ארוחה. 

מעבר לכך, הישיבה ביחד והאכילה המשותפת, מאפשרים לעובדים ליהנות מזמן איכות, להכיר זה את זה טוב יותר, לעשות הפסקה באמצע היום ולהמשיך לעבוד כשהם מרגישים שהם נמצאים במקום בו הסובבים מכירים אותם, למקום כזה הרבה יותר כיף להגיע בכל יום. 

ברכה משולשת – עוזרים לכם לגרום לעובדים להרגיש כמעט כמו בבית באמצעות אוכל טוב

כבעלי חברה או עסק חשוב שתדאגו לעובדים שלכם ובין היתר תאפשרו להם, גם אם לוח הזמנים לחוץ, לצאת הפסקה מסודרת ולאכול ארוחה חמה וביתית. 

אנו – בברכה משולשת, יכולים לספק לכם מבחר נרחב של מאכלים משביעים ואיכותיים, ביניהם: בשרים, תוספות, מטוגנים, סלטים וקינוחים מתוקים שישביעו את העובדים וימלאו אותם באנרגיה, כך שהם יוכלו להמשיך לעבוד במרץ.

אם אתם מעוניינים להזמין מאיתנו שירותי הסעדה או לשאול אותנו שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. תוכלו לצלצל אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. 

כמו כן, אתם מוזמנים לבקר בדף העסקי שלנו בפייסבוק, לצפות בתמונות, סרטונים ולקרוא המלצות של לקוחות.

מעוניינים בהזמנת קייטרינג בשרי בראשון לציון? >>