בלוג

קייטרינג לחתונות בימי קורונה

מחפשים קייטרינג לחתונות בימי קורונה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! בברכה משולשת תוכלו להנות ממגוון רחב של מנות המוכנות באהבה גדולה, על בסיס הרכיבים הכי איכותיים, טריות והקפדה על הפרטים הקטנים. למעשה, ניתן לחלק את תקופת הקורונה לשלוש קבוצות של זוגות:

  • זוגות שביטלו את החתונה שלהם עם פרוץ המגפה והמתינו עד לרגע שבו ניתן יהיה להפיק אירוע כמו שהם חלמו.
  • זוגות שביטלו את החתונה שלהם עם פרוץ המגפה והחליטו להתחתן באירוע יותר מצומצם תוך כדי המגפה.
  • זוגות שמתכננים ממש עכשיו את החתונה שלהם, זמנים שבהם המגפה קצת נחלשה.

אין ספק כי התקופה האחרונה לימדו אותנו לא מעט שיעורים לשנים הבאות. היא לימדה אותנו שלא תמיד הדברים קורים כמו שתכננו ולפעמים צריך להתגמש. היא לימדה אותנו שמה שבאמת חשוב זה האנשים שהכי הכי קרובים לנו והבריאות שלהם. היא לימדה אותנו שאפשר לשמוח, לרקוד ולעשות חיים גם כשיש כמות מצומצמת של אנשים. היא לימדה אותנו המון. 

קייטרינג לחתונות בימי קורונה

טיפים לבחירת קייטרינג בתקופת הקורונה

כמו שכולנו יודעים, בין סגר לסגר, רוב אולמות וגני האירועים סגרו את שעריהם בשל ההנחיות. הדבר גרם לכך שיותר ויותר זוגות בוחרים להתחתן בכל מיני דרכים יצירתיות כמו למשל לארגן חתונה בחצר הבית של הורי אחד הצדדים, להפיק חתונה בחיק הטבע, להשכיר בית או דירה בלוקיישן מרהיב ועוד… ברגע שאנחנו הופכים גמישים בראש, הכל הופך להרבה יותר קל ואנחנו מגלים כל מיני אפשרויות שאפילו לא חשבנו עליהם קודם. המפתח להצלחה להפקת אירוע כמו חתונה הן באופן כללי והן בתקופת הקורונה בפרט הוא פשוט להיות גמישים, יצירתיים ולחשוב על כל מיני אפשרויות. גם חברת הקייטרינג שאנחנו בוחרים צריכה להיות גמישה כמה שיותר בין אם זה למיקום שבו האירוע מתקיים, בין אם זה לשינויים שיכולים לקרות בתקופה זו ברגע האחרון. לכן, לפני שאתם בוחרים קייטרינג כזה או אחר, אנו ממליצים לכם לבדוק שהגמישות הזה אכן מתקיימת ולשאול שאלות כמו למשל מה קורה במידה ואתם צריכים לבטל את האירוע או לדחות אותו בכמה שבועות, מה קורה אם פתאום אתם צריכים לשנות את המיקום של האירוע שלכם מנסיבות כאלה ואחרות… ברגע שחברת הקייטרינג תגלה גמישות תדעו שאתם יכולים לבחור בה. כמובן שכדאי לקחת בחשבון את כל שאר הקריטרינים לבחירת קייטרינג לחתונה כמו מנות מיוחדות שיש רק באירועים מהסוג הזה, טריות, איכות ועוד… 

בין אם בחרתם להתחתן באולם מסודר, גן אירועים, בחצר ביתכם או בכל מקום אחר, אנחנו נשמח לקחת חלק בחתונה שלכם ולגרום לכם ולאורחים שלכם להנות מהאוכל. אוכל ביתי, מוקפד, נקי, מגוון עצום של מנות כדי שכל אורח ואורחת שלכם יוכלו למצוא משהו שהם אוהבים ומתחברים אליו. כעת כל שנותר לכם הוא פשוט לבחור את המנות שאתם הכי מתחברים אליהם ולהתאים אותן לקונספט של החתונה שלכם. אנחנו כאן לעזור לכם בכל שאלה או בקשה. שיהיה במזל טוב!