בלוג

קייטרינג לחתונות בראשון לציון

אין ספק בכלל שאחד האירועים הכי משמעותיים בחיים שלנו הוא חתונה. אנו משקיעים כל כך הרבה זמן ומחשבה בתכנון האירוע של חיינו. לכן יש חשיבות לכל פרט וכמובן גם לבחירת קייטרינג. למעשה, הקייטרינג שנבחר ישפיע על הצלחת האירוע כי בסופו של דבר, האוכל הוא משהו מאוד חשוב שכולם זוכרים אותו. זה כבר מזמן לא רק אוכל, זה מפגש חברתי שנוצר בזמן האירוע. 

ההבדל בין קייטרינג לאירוע גדול לבין קטן

בתקופה האחרונה אנו עדים לתופעה בה יותר ויותר זוגות בוחרים להפיק חתונה קטנה, אינטימית ואותנטית על פני חתונה גדולה מרובת משתתפים, בעיקר מאז נכנס משבר הקורונה. בין אם אתם מאלה שהחליטו לקיים חתונה קטנה בחצר, בביתכם הפרטי או אפילו בחיק הטבע ובין אם בכל זאת בחרתם בחתונה מסורתית מרובת משתתפים, בחירת קייטרינג הנה קריטית וחשובה, בחירה שתשפיע על האירוע כולו. 

קייטרינג לחתונות קטנות

אז מה חשוב כאשר בוחרים קייטרינג לחתונות בראשון לציון?

הקריטריון הראשון שאמור ללוות אותנו בתהליך הבחירה של קייטרינג הוא בהיבט של האוכל כמובן- אנחנו רוצים לבחור תפריט שאנחנו מתחברים אליו, כזה שיש ממנו מגוון ויתאים לכל המוזמנים שלנו. לכן לרמת האיכות של הקייטרינג חשיבות גבוהה. המנות חייבות להתבסס על מרכיבים סופר איכותיים וטריים. אחרי שמצאתם תפריט שאתם מתחברים אליו, חשוב לשים לב לדברים הקשורים גם להיבט הלוגיסטי ולשאול את חברת הקייטרינג שאלות כמו: כמה זמן האוכל מבושל בסמוך לאירוע, כיצד האוכל משונע לאירוע והאם החברה מציעה שירותים נוספים כמו מלצרים, ברמנים, כלים ופתרונות נוספים שיכולים לסייע לנו בארגון החתונה. הקשבה, מקצועיות וניסיון הם המפתח לבחירת קייטרינג שיהפוך את האירוע שלנו לאיכותי בדיוק כמו שאנחנו חולמים. 

אוכל שמתאים לבופה

כאשר בוחרים להפיק חתונה קטנה, לרוב נלך על סגנון הגשה שהוא בופה או מזנון. המנות פזורות וכך כל אורח בזמנו ניגש לשולחן ובוחר את המנות שהוא הכי מתחבר אליהן. לכן המגוון חשוב כאן. בקייטרינג ברכה משולשת תוכלו להנות מקשת רחבה של מנות החל מסלטים טריים או מבושלים, דגים, בשרים, תבשילים, קובות מסוגים שונים ועוד. 

מה מייחד את ”ברכה משולשת“ כחברת קייטרינג לחתונות קטנות או גדולות?

  • ידע ומקצועיות – כבר שנים שאנו מובילים את חברת הקייטרינג שלנו. לקחנו חלק במגוון של אירועים מכל הסוגים וכל המינים.
  • עבודת יד – את כל המנות אנחנו מכינים בעבודת יד קפדנית. אוכל הוא חלק בלתי נפרד מה- DNA שלנו.
  • טריות ואיכות – לפני כל אירוע אנחנו מגיעים אל ירקנים שמגדלים בעצמם את הירקות, רוכשים את הפרודוקטים מהספקים הכי איכותיים שיש בארץ.
  • שירות – אנו שמים דגש על שירות ברמה גבוהה ומתייחסים לכל לקוח כאילו הוא יחיד ומיוחד.

לפרטים נוספים אודות הזמנת קייטרינג לחתונות קטנות או גדולות, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה.