בלוג

קייטרינג לחתונה בחולון

צוותי התפעול שלנו ערוכים למשלוחים של קייטרינג לחתונה בכל עיר או יישוב באזור המרכז. אנו מקפידים על אריזה נאותה בארגזים מיוחדים, כדי לשמור על המאכלים חמים כך שטעמם לא יתפוגג לקראת הגעת האורחים.

בחירת תפריט לאירוע

ההיצע שלנו הוא מאד גדול ולכן הלקוחות יכולים לבחור בין אופציות רבות של מאכלים לכל אחת מהמנות. מגוון רחב זה מעניק תחושה מצוינת למארחים כיוון שלהערכתם כל אחד מהאורחים ימצא מבין מבחר המאכלים הללו, כמה וכמה סוגי מטעמים המבוססים על חומרי גלם שהוא אוהב.

לאור הניסיון רב השנים שלנו, אנו יודעים לייעץ ללקוחות מהן המנות הפופולריות ביותר שאם בוחרים בהן, ברוב המקרים מרבית המנות יחוסלו ואילו מנות יהיו פחות פופולריות ולכן יישארו מהן מנות רבות בתום האירוע.

המטרה של המארחים היא לפנק את האורחים, להעניק להם תחושה נפלאה של הנאה מושלמת מכל מרכיבי האירוע ולנושא הקולינרי יש חלק משמעותי במערך זה. 

בסיעור מוחות שאנו מבצעים עם בעלי האירוע, אנחנו בוחנים את הרכבם של האורחים, כמו לדוגמה אם יש ילדים באירוע ואם כן כמה, אם מדובר בקהל ספציפי שמעדיף את האוכל המוכר כמו עדות מסוימות, אם יגיעו צעירים רבים שהם החברים של בני הזוג ועוד. בהתאם למידע זה אנו מציעים את התפריט שיהיה האולטימטיבי וברוב המקרים לא יישארו ממנו שאריות כיוון שהאורחים ייהנו מכל האוכל שיועבר התואם את כמות האורחים הצפויה.

מנות משובחות לכל אורח

כל אורח ייהנה ממנה מצוינת של דג מתוך סוגי הדגים שייבחרו, סלמון, נסיכת הנילוס, מושט, סול או קציצות דגים, מנה נפלאה של בשר מתוך האופציות שבחרו המארחים כמו קציצות בקר, כרעיים, סטיק פרגית, עוף ברוטב, מפרום ועוד. המנות הללו ישביעו מאד את משתתפי החתונה ובנוסף לכך הם ישמחו לטעום ממאכלי האורז, תפוחי האדמה ומגוון רחב של ירקות מבושלים ומתובלים שיוסיפו טעם רב למנה כולה.

הסלטים הישראליים

אין כמו לפתוח את הארוחה עם מבחר גדול של סלטים ישראליים שאף ארוחה אינה שלמה בלעדיהם. הלחמניות הטריות מונחות על השולחנות וכך נהנים מסלט מטבוחה פיקנטי, פלפלים חריפים, טחינה וחומוס, חצילים, כרוב, גזר ועוד. הטעמים הרבים שנותרים בפה, הם הכנה נפלאה לקראת המנות העיקריות שהוכנו במטבח עבור החתונה.

הכניסה לאירוע

כבר בכניסה לאירוע, מקדמים את האורחים מגשים אסתטיים המכילים מטעמים צבעוניים וכך בשלב הראשון העיניים טועמות, סוקרות את כל המגוון ורק בשלב השני, מחליט כל אורח מאיזה מאכל הוא רוצה לאכול, בהתאם לחומרי הגלם כמו סוג הבשר או סוג הדג ולנראות הייחודית של הסלטים בעלי הטקסטורות המעניינות.

אנחנו כאן כדי לחשוב יחד אתכם על הצירופים המושלמים לחגיגת החתונה, לשביעות רצונם המלאה של כל אחד האורחים, המארחים והזוג המאושר שהגשים את חלומו.