בלוג

אוכל מוכן לאירועי חברה

אירועי חברה הם אירועים חשובים ביותר ולכן יש לתכנן אותם כראוי. חברה אשר מארגנת אירוע מסוג זה מביעה למעשה את ההערכה שלה לעובדים, עבור המסירות שלהם, העבודה הקשה ותחושת השייכות לעסק.

לכן באירוע מסוג זה, חשוב להעניק להם את מלוא ההרגשה הטובה כך שיהיה להם יום נפלא והם ייהנו באירוע הן מהתוכן והן מהרמה הגבוהה של המאכלים הגסטרונומיים.

בחירת תפריט עבור אוכל מוכן לאירועי חברה

אם האירוע מתקיים בגינה רחבת הידיים המקיפה את ביתו של אחד המנהלים או העובדים בשעות הצהרים לאחר בוקר שבו היו סדנאות שונות בענייני עבודה, אנו מתאימים את המזון למיקום ולשעה שנקבעה.

על פי הניסיון שלנו קיימים הרבה מאד מאכלים אשר אהובים על העובדים בכל חתך הגילאים ולכן אנו מייעצים להנהלת החברה לקבוע תפריט אשר בנוי מחוויות שחווינו בעריכת אירועי חברה אחרים.

אנו יודעים לאיזה סוגי מאכלים הייתה הצלחה גדולה כי הם חוסלו די מהר, אילו מטעמים נותרו על המגשים ואילו מאכלים היו חסרים להשלמת המעטפת. 

בהתאם לכך ועל פי מספר העובדים אשר אמורים להגיע, מחשבים את הכמויות הנכונות של המאכלים אשר יוגשו לאורכו של האירוע. המגוון הגדול ייתן מענה לכל סוגי האוכלוסייה על כל גווניה האותנטיים הכמות תהיה מספיק פלוס ולא יישאר הרבה אוכל בסיומו.

הלקוחות הקבועים שלנו סומכים עלינו כיוון שהם הבינו שהידע העצום שלנו מנתב עבורם את הדרך המדויקת להצלחת האירוע העסקי, על ידי בחירת מאכלים מיוחדים, מתובלים ובעלי טעמים קסומים.

האורחים מופתעים מהאיכות הגבוהה של המאכלים ושביעות הרצון שלהם היא זו שמכתירה את האירוע כאירוע מוצלח מאד. 

אופן הגשת אוכל מוכן באירועי חברה

במטבח המוקפד שלנו מכינים את כל התבשילים מחומרי גלם מעולים בלבד, קיימת תשומת לב מיוחדת לתנאי הניקיון וההיגיינה אשר נשמרים לאורך כל שעות העבודה במטבח. פעולות רבות נעשות באופן אוטומטי וללא מגע יד וכך אנו שומרים על בריאותם של הלקוחות שלנו.

סוגי המזון השונים נארזים בתבניות עמידות או בקופסאות אשר סגורות היטב כך שלא יוצר מצב שבו רטבים של הדגים, הבשר או הסלטים יישפכו במהלך הנסיעה להעברת המזון מהמטבח למקום האירוע.

קינוחים בסוף האירוע 

טעמו הטוב של האירוע מקבל טוויסט כאשר מוגשים הקינוחים המושקעים שלנו שהם פרווה. הקונדיטורים המנוסים שלנו משלבים הרבה מאד חומרי גלם טריים כדי ליצור את הקינוחים הטעימים ביותר, אשר משאירים לכולם טעם של עוד והרגשה נפלאה בסיומו של אירוע מוצלח.

אם גם אתם מתכננים לחגוג אירוע חברה לרגל סוף שנה, חג, מיזוג מוצלח או כל סיבה אחרת, נשמח לייעץ לכם על ההרכב הקולינרי בהתאם לדרישות שלכם וכדי לבצע התאמה מושלמת למקום ולזמן.

כשמדובר באוכל מוכן לאירועי חברה, השף וצוות המטבח נכונים לכל משימה קטנה כגדולה ורואים זאת כאתגר גדול עבור כולנו.

כתיבת תגובה