בלוג

גם כשר וגם בסטייל – כך תשדרגו את האירוע שלכם

לכל אירוע משפחתי או עסקי יש הכנות רבות. אך לנושא של המזון שמוגש לאורחים יש אפקט מהותי ביותר, כיוון שהוא זה שקובע אם האירוע היה מוצלח או לא. האורחים שנהנים מהמאכלים מכתירים את האירוע כאירוע מנצח שיזכרו אותו עוד המון זמן.

אין ספק שכל מארח מעוניין שהאירוע שלו יהיה הטוב ביותר ולכן אנו מציעים לכם שירותי קייטרינג מקצועיים אשר כוללים מטעמים ברמה קולינרית גבוהה ביותר שקהל האורחים ייהנה ממנו מאד ולכן מבחינתו האירוע יהיה נפלא.

הכנות לאירוח באירוע 

קהל האורחים שמגיע לכל אירוע אוכל בשלב הראשון בעיניים. הוא בוחן את המגשים האסתטיים והצבעוניים וכבר מקבל החלטה באילו דוכנים כדאי לטעום את הפריטים מהמבחר הגדול הקיים. בשלב השני, כל אחד ניגש לדוכנים ונהנה מהמנות המצוינות אשר יוצרות את השילוב הנפלא של אוכל כשר וגם בסטייל. השילוב המנצח של מטעמים שהוכנו באופן מקצועי על ידי צוות השפים והנראות המגוונת סוחפים את האורחים ולא פעם הם לוקחים מנה נוספת מהמאכלים השונים.

אוכל כשר וגם בסטייל 

הימצאותו של אוכל כשר הוא נושא חשוב בכל אירוע ולמשתתפים חשוב לדעת שמדובר באוכל כשר שהוכן על ידי שירותי קייטרינג שיש להם אישור לכך. לכן, המארחים מרוצים שמצאו אופציה של הזמנת אוכל כשר שהוא גם בסטייל ומעניק לאורחים תחושה שהם נמצאים במקום יוקרתי מאד לאור טיבו של האוכל.

בחירת המנות השונות עבור משתתפי האירוע 

בהתאם לאופיו של האירוע, אם מדובר באירוע משפחתי כמו ברית מילה, בת מצווה או לחילופין- אירוע עסקי שמגיעים אליו עובדים מהמשרד וקולגות, כדאי לשוחח עם צוות השפים שלו כדי להחליט אילו מטעמים הם האהובים ביותר על האורחים באירועים השונים ומהי הכמות שכדאי להזמין מכל מנה. הדגשים הם שהאוכל יהיה כשר וגם בסטייל לרווחתם של האורחים.

הניסיון רב השנים של צוות השפים שלנו יכול לסייע מאד למארגני האירוע ולהתוות להם את הדרך כדי לקבל החלטות אילו מנות ראשונות יהיו, מה יהיה ההרכב של המנות העיקריות וכמו- כן קינוחי פרווה בעלי נראות יוצאת דופן וטעמים מוצלחים, שיהיו גולת הכותרת של האירוע.

היערכות לאירוע מדהים 

לאחר שבוצעה הזמנה שכוללת את מנות האוכל הכשר והמשובח שיוגשו לאורכו של האירוע ויכלול הרבה מאד הפתעות גסטרונומיות, נותר לטפל בנראותם של השולחנות באירוע. אם האירוע מתקיים בבית או במשרד, זה הזמן לרכוש מפות ומפיות בגוונים יפהפיים ולשלב אותם עם כלי אוכל בטיב מעולה שיצרו יחד מרקם נהדר, שידרבן את הקהל להגיע לשולחנות ההגשה. 

הדרך לאירוע מוצלח עוברת דרך שירותי הקייטרינג שלנו. דברו אתנו ונסייע לכם בבחירת התפריט האופטימלי שיתאים ביותר לקהל שלכם. אין ספק שהאורחים ייהנו מכל אחד מהמטעמים שיוגשו.