בלוג

5 טעויות נפוצות בבחירת קייטרינג לחתונה

החתונה היא אחד האירועים החשובים בחייו של כל אדם ולכן כל אחד מעוניין שיהיה זה אירוע מוצלח בכל קנה מידה. כאשר מזמינים שירותי קייטרינג לחתונה, חשוב להקפיד על כמה כללים ולא לעשות טעויות.

5 טעויות נפוצות שחשוב לא לבצע בעת בחירת קייטרינג לחתונה

בעת בחירת חברת הקייטרינג כדאי להקפיד על כמה כללים חשובים:

  • לא לבחור חברת קייטרינג ללא קבלת המלצות על חברת הקייטרינג הספציפית מקרובי משפחה או חברים, שרכשו מהם מטעמים לחתונה והיו מרוצים מטיבו של המזון, כשרות, ההתנהלות של החברה בהענקת כל המעטפת ביום חגיגי זה. 
  • לא לוותר על הגעה למפגש טעימות כדי לטעום את ההיצע הנרחב של המאכלים ולקבל החלטה על המנות המתאימות והטעימות ביותר, עבור קהל המשתתפים שצפוי להגיע לאירוע המרגש ועל הכמויות שיש להזמין.
  • לא לוותר על מפגש עם השף כדאי להחליט על הסגנון הקולינרי. על פי הניסיון שלו הוא יוכל להציע לכם את המנות המתאימות ביותר שזוכות להצלחה בכל אירוע, שהאוכל נחטף ולא נשאר במגשים.
  • לא לוותר על בדיקת חוות דעת על זמן ההגעה של המשלוח, הקפדה על סידור השולחנות ותודעת השירות לאורחים. 
  • לא לשכוח לסכם הכול בכתב, כולל העלויות ואופן התשלום, כדי שלא יהיו הפתעות לא נעימות.
5 טעויות נפוצות בבחירת קייטרינג לחתונה

פגישה עם השף היא הצעד הראשון להצלחת האירוע 

ההמלצה החשובה ביותר בבחירת קייטרינג לחתונה היא לא לוותר על מפגש השף. אדם מקצועי זה שהכין מנות מזון לכמות עצומה של אירועים, יודע בדיוק אילו מאכלים כדאי להציע למשתתפי האירוע. הוא יודע מה אוהב רוב הקהל ולכן ינתב את הדרך להזמנת המאכלים הללו וזאת לעומת מאכלים שהם מוכרים פחות ואהובים פחות ולכן נשארים מהם כמויות של מזון שהקהל לא אכל. 

אנחנו מקפידים על מפגש של המארחים עם השף שלנו לקראת כל אירוע, כדי שהלקוחות יבינו את האפשרויות הקיימות ובהתאם לכך יזמינו את האופציות המומלצות ביותר. המטרה היא שהקהל ייהנה מהמטעמים. בנוסף לכך חשוב להזמין גם מנות שיתאימו לטבעונים, לצמחונים ולאורחים שנמנעים מגלוטן. 

תפריט גסטרונומי יוצא דופן 

השף המקצועי והמיומן יציע תפריט מגוון עבור קייטרינג לחתונה, הכולל מנות יצירתיות ומגוונות כיאה לאירוע ברמה קולינרית גבוהה, תוך שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים אשר יוביל כל מנה לטעמים נפלאים בחך. 

בעת בחירת קייטרינג לחתונה מעניקים דגשים, כיוון שמעבר לטעם הנפלא, חשובה מאד גם נראותם של המוצרים השונים, הקהל יתלהב מהמראה היפהפה ולכן יגיע לשולחנות ויבחר מהמגשים את הפריטים שנראים לו כטעימים במיוחד. 

מתחתנים בקרוב? דברו אתנו ונשמח לעזור לכם בבחירת התפריט המנצח שכולל מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים מצוינים. כבר במהלך האירוע אתם תשמעו מהלקוחות שבחים על ההשקעה הקולינרית העצומה של חברת הקייטרינג.